ХОЛДИНГ БАСҚАРМАСЫ

«Джи-Ай» білім беру және сауықтыру холдингінің

Басқару Кеңесі

HOLD KAZ 3 2

Колледжді басқару екі паритетті құрылыммен – тікелей колледж директорлары және «Джи-Ай» білім беру-сауықтыру Холдингінің Басқару Кеңесімен іске асырылады.

«Джи-Ай» білім беру-сауықтыру Холдингі (аббревиатура GI ағыл. Good intention қаз.«Ізгі ниетпен») 2009 жылы құрылды.  «Джи-Ай» білім беру-сауықтыру Холдингінің Басқару Кеңесі — «Түркістан» көпсалалы жоғары медицина колледжі, «Санитас» емдеу – сауықтыру орталығы және «Жан Дауа» остеопатиялық медицина орталығының жұмыстарын ұйымдастыру және басқарып отыратын жоғары шешім қабылдаушы органды құрайды. Колледждің стратегиялық дамуын және өзінің клиникалық базаларында кездесетін сұрақтар Холдингтің Басқару Кеңесімен іске асырылады. Холдингтің Басқару Кеңесінің құрамына колледж және клиниканың құрылтайшылары, колледж директоры және оның орынбасарлары, «Санитас» Емдеу-сауықтыру орталығы мен «Жан Дауа» остеопатиялық медициналық орталығының бас дәрігерлері енген. Холдинг Басқару Кеңесінде колледждің стратегиялық  даму жоспарының іске асырылуы бойынша нәтижелері, алдағы уақытта орындалатын ұзақ мерзімді, орта мерзімді және қысқа мерзімді іс-шаралардың қаржыландырылуы қаралады.

«Джи-Ай» білім беру-сауықтыру Холдингі Басқару Кеңесінің мақсаты: білім беру және сауықтыру Холдингінің ұйымдастыру формасы колледж бен жеке клиникаларын қосқанда  үйлесімділік пен үндестік танытып синегризмді дамыту, қызығушылық танытқан тараптардың талаптарын ескеріп, корпоративті мәдениетті күшейту, ұлттық және жалпы адамзаттық құндылықтар мен ғылым, іс-тәжірибе жетістіктері арқауында жеке адамның тұлға ретінде қалыптасуына, дамуына  және кәсіби жетілуіне бағытталған білім алуына қажетті жағдайларды қалыптастыру үшін тұрғылықты азаматтарды оқыту, медицина мамандарын дайындаудың сапасын арттыру мен халыққа сапалы медициналық қызмет көрсету. Басқару Кеңесі — төраға және 8 мүшеден құралған.

«Джи-Ай» («GI» Good Intention) білім беру және сауықтыру Холдингінің қызметі — басқа санаттарға енгізілмеген білім берудің өзге түрлерін меңгерту. Колледж республикада алғашқы болып «Медициналық реабилитологиядағы массаж» пәні бойынша оқу-тәжірибе сабақтарын жүргізіп, мемлекеттік үлгідегі дипломмен бірге қосымша мамандықтар куәлігін берумен ерекшеленді. Кәсіби білімімен қатар шығыс медицинасының тәсілдерін игеруі — біздің түлектерді жұмыссыздықтан құтқарудың бірден-бір жолы болмақ.

1 Shalkharov

Шалхаров Сайлаубек Шалхарұлы

Басқару Кеңесінің төрағасы,«Джи-Ай» холдингінің президенті, медицина ғылымдарының докторы, профессор

shalkharova